با حضور77 شرکت از 12 استان کشور در نمایشگاه که  طی چهار روز برگزاری از هفدهم تا بیستم آبان‌ماه از توانمندی‌ها، محصولات، کالاها و خدمات خود در 9000 مترمربع فضای نمایشگاهی در معرض بازدید علاقمندان این حوزه قرار دادند.

شرکت‌کنندگان چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نساجی و منسوجات اصفهان از استان‌های اصفهان، تهران، مرکزی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، یزد، خوزستان، مازندران، البرز، قزوین، چهارمحال و بختیاری و سمنان در این نمایشگاه حضور داشته اند.

این شرکت‌ها در زمینه صنایع و ماشین‌آلات نساجی، مواد اولیه و منسوجات شامل پارچه، پتو و کالای خواب فعالیت دارند. از جمله مطرح‌ترین برندهای حاضر در نمایشگاه می‌توان به ایران نوبافت، مواد پلیمری ارغوان، مجتمع صنعتی بهکوش، نفیس نخ، پایاجین اصفهان، دانش‌بنیان الوان ثابت، حجاب شهرکرد، پلی‌اکریل ایران، رایاشقایق سرآمد، رزین نخ بدیعی، سما نقاله ،  نوربافت و ورتا حساب اسپادانا اشاره کرد.

همچنین نمایندگان داخلی شرکت‌های فعال صنعت نساجی کشورهای چین، ترکیه، آلمان و اسپانیا به ارائه دستاوردهای خود پرداخته‌اند.

در حاشیه این نمایشگاه، رویدادهای جانبی مختلفی نیز برگزار خواهد شد که از آن جمله می‌توان به برپایی میز نساجی، بررسی فعالیت‌های موج چهارم فناوری نساجی، کارگاه آموزشی برندسازی صنعتی، بررسی نوآوری‌های جدید در تولید کالای نساجی و بررسی مدیریت تحول در سیستم‌های تولید ناب نساجی اشاره کرد.


حضور تیم ورتا حساب اسپادانا درچهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نساجی و منسوجات

دکتر ملیحه ایرجی مدیر عامل شرکت ورتا حساب

مهمانان ورتا حساب در نمایشگاه تخصصی صنعت نساجی و منسوجات اصفهان

مجتمع نساجی بروجن
شرکت گل انداز
شرکت ثمین طب باربد

بافندگی نوابی / تمیز بافت اصفهان

شرکت تعاونی مسکن نیروگاه شهید محمد منتظری

شرکت ایمن آرمان و کوچکترین بازدید کننده ورتا حساب

شرکت بیمه سامان

مجموعه کارخانجات نساجی آذر بافت اصفهان
بازرگانی دانشمند امید نوین اصفهان
شرکت نساجی مهدا طوس
نساجی رسول شعرباف
شرکت تولیدی پرشین نور با مدیریت شهرام قندهاری
شرکت پردیس پرتو سپاهان

شرکت یکتا ریس

شرکت الوان ریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *